paco rabanne lady million kullananlar?

Lady Million nasıl bir koku?

Şekerli ve tatlımsı kokusu parfüme ciddi bir hava katıyor . Çiçeğimsi meyvemsi ve odunsu aroması bütün teni sarmalıyor. … Modern ve konforu üst düzeyde olan Lady Million kadınların çok beğeneceği ve tercih ediceği bir parfüm .

Lady Million hangi mevsim?

Paco Rabanne Lady Million EDP Kullanım Önerileri

Parfümde üst notalar daha ağırlıklı olarak hissedildiği için yaz mevsiminde kullanılması daha uygun olacaktır. Yaz aylarına uyan mayhoşluğu ve çiçek esintileri Kış mevsiminde kullanmak pek doğru olmaz. Bunun dışında Sonbahar – İlkbahar’da da kullanılabilir.

Lady Million kalıcı mı?

1. Kadınsı ve kalıcı bir parfüm. İçerisinde neroli, turunçgiller ve yasemin gibi pek çok kadının seveceği kokucuklar barındırır. Kış ve sonbahara daha çok uygundur.

Lady Million içeriğinde ne var?

Paco Rabanne Lady Million EDP 80ml – Bayan Parfümü İçeriği

Notalar : Frambuaz, neroli (acı portakal ağacının çiçeğinin özü), yasemin, zambak, bal ve paçuli.

Chloe Signature nasıl bir koku?

Büyüleyici, romantik ve oldukça feminen bir kokuya sahip Signature çiçeksi bir kadın kokusu. Üst notalarında şakayık, Litchi ve frezya, orta notalarında gül, vadi zambağı ve manolya, baz notalarında ise Virginia sedir ve kehribar bulunuyor. … Her yaştan kadının tercih edebileceği çok yönlü bir kokuya sahip.

Tom Ford Velvet Orchid nasıl bir koku?

Tom Ford Velvet Orchid Edp Koku Notaları ve Aroması

Her ne kadar orkide kokusu en baskın koku olarak hissediliyor olsa da oldukça geniş yelpazeli bir çiçek harmanı mevcut. Koku insana oldukça dengeli bir tatlılık sunuyor. Ne aşırı tatlı ne fark edilmeyecek kadar hafif ne boğucu ya da yorucu bir koku.

See also  Mariah carey perfume sales?