gucci rush parfüm yorum?

Gucci Rush nasıl bir koku?

Esans: Oryantal Gucci Rush, bütün ilgiyi üzerine odaklayan cesur ve seksi kadının kokusu. Baştan çıkarıcı kışkırtıcılık için davetkar yoğun ve sofistike bir koku. Rush, oryantal ve çiçeksi akorlarıyla feminen ve dışadönük bir karaktere bürünüyor. Günlük kullanıma uygundur.

Gucci Rush fiyatı nedir?

Seçenekler: 50 ml18,00 TL/ml. 75 ml7,07 TL/ml.

Gucci Rush ne demek?

asırı,bastan cıkartıcı,bas agrıtacak kadar guzel parfum. baştan çıkarıcı koku. frontal lobumu devre dışı bırakan parfüm. tehlikeli ellerde şerre vesile olabilecek amber. gece gezmesine giderken kullanılması bakanlar kururu kararına bağlanması gerekesice..

Gucci Rush ne zaman çıktı?

GucciRush (1999)

Angel nasıl bir koku?

Önemli oranda Etil Maltol aromasına sahip Angel, 1990’lı yılların başlarında parfüm dünyasında taşları yerinden oynattı adeta. … Parfümün açılışı tatlımsı turunçgiller, tatlı karanlık baharatlar ve koyu bir çikolata kokusu ile gerçekleşiyor.

Versace Bright Crystal nasıl bir koku?

1. “Üst notalarda nar, yuzu ve çiçek akorları, orta notalarda şakayık, lotus ve manolya, alt notalarda amber ve misk.” şeklinde açıklanmış notaları. 2 ya da 3 şişe bitirdiğim parfümdür. çok hafif çok güzel bir kokusu var ancak fazla kalıcı değil. yine de bence o kokuya değer.

Gucci Bamboo nasıl bir parfüm?

1. Gucci‘nin taze parfümü. Açılışı turunçgiller yaparken, kalp notada ylang ylang, zambak ve portakal çiçeği, dipte ise amber, Sandal ağacı ve vanilya var. Dip notalar sizi yanıltıp sıcak bir parfüm hissi oluşturmasın, vanitas Havasında bol turunçgil kokusu bana kalırsa, tam baharlık, yazlık fresh fresh.

Bargello 122 Hangi parfüm?

Bargello 122 Oriental Edp 50 Ml Kadın Parfüm 8691841304622.

Gucci Bloom kokusu nasıl?

Gucci Bloom nasıl bir parfüm? … Oldukça feminen bir kokuya sahip bu parfümün notalarında yasemin, yumru ve sarmaşık bulunuyor. İlkbahar ve yaz aylarında günlük kullanım için ideal olan, hafif ve taze bir aromaya sahip. Tamamen kadınsı bir koku olduğu için feminen kokuları sevenler için oldukça ideal.

Dior Hypnotic Poison nasıl bir koku?

Tepe notalarında kayısı, mürdüm eriği, Hindistan cevizi bulunan bu frapan ve güçlü parfümün kalp notalarında yasemin, sümbül, gül, kimyon ve inci çiçeği kendini hissettiriyor. Hypnotic Poison Edt’nin dip notalarına gelindiğinde vanilya, badem, musk ve sandal ağacı parfümün çarpıcılığını ve baskınlığını yansıtıyor.

Chanel Coco Mademoiselle nasıl bir koku?

chanel‘in ünlü kokularından biri. sicilya greyfurtu, bergamot özlerinden oluşmuş koku vücuda yerleştikçe vanilya ve beyaz misk ile özleşiyor ve tatlı, şekerli, karamelimsi bir kokuya dönüşüyor. özellikle iş kadınlarının çokça tercih ettiği bir kokudur.

DP C6 hangi parfüm bayan?

C6 Gold Spike Kadın Parfüm.

Zara Pink Flambe hangi parfümün muadili?

Zara Pink Flambe kokusu Viva La Juicy Couture parfüme benzer.

See also  What is the price of Dolce Gabbana perfume??

Angel parfüm nasıl kokuyor?

kokusu pamuk şekeri, vanilya, çikolata karışımına benzeyen, türkiye’de oldukça popüler olmuş şekerli, ağır, tuhaf bir parfüm.

Bargello 103 Hangi koku?

kokusu pamuk şekeri, vanilya, çikolata karışımına benzeyen, türkiye’de oldukça popüler olmuş şekerli, ağır, tuhaf bir parfüm.

Narciso nasil bir koku?

portakal çiçeği, bal çiçeği, misk, osmanthus, amber, vanilya, odunsular, güve otu notalarından oluşmuş. ben özellikle pembesinden gül, misk, bal kokularını alıyorum. 30 yaş ve üstü hanımlara daha çok yakışacak, koku hafızasına girecek, tene sinen, kalıcı, “lady like” bir kokudur.

Chloe Signature nasıl bir koku?

Büyüleyici, romantik ve oldukça feminen bir kokuya sahip Signature çiçeksi bir kadın kokusu. Üst notalarında şakayık, Litchi ve frezya, orta notalarında gül, vadi zambağı ve manolya, baz notalarında ise Virginia sedir ve kehribar bulunuyor. … Her yaştan kadının tercih edebileceği çok yönlü bir kokuya sahip.

Calvin Klein Beauty nasıl bir koku?

üst notaları amber çiçeği tohumu, orta notaları yasemin ve alt notaları sedir ağacı olan ck parfümü. genç kızlar için daha uygun olabilecek hafif çiçeksi hafif odunsu koku. dikkat çekici ya da vurucu olmaktan uzak ama hoş bir parfüm.

Gucci Bamboo kac tl?

Seçenekler: 50 ml16,64 TL/ml.

Gucci Bloom ne zaman çıktı?

Bahar 2018’de piyasaya çıkacak olan Gucci Bloom sezonun favorisi olacak taze kokusuyla gelecek bahar çiçek açacak.

Bargello 122 Hangi parfüm fiyatı?

Parfüm, kategorisine ait BARGELLO 122 KADIN 50 ml PARFÜM EDP ORIENTAL sadece 80,00 ₺.

Bargello 324 Hangi parfüm?

Cevap: Merhaba 324 kodlu ürün tavsiye edebilirim goog girl .

Bargello 585 adı ne?

Bargello 585 Floral EDP 100 ml Erkek Parfümü

Gucci Bloom kalıcı mı?

kalıcılığı 3-5 saat sürüyor. adeta bir kolonya, bir “edt” gibi. feminen bi şeyler için şuna bi bakın derim.

Gucci Bloom kaç TL?

Seçenekler: 50 ml20,43 TL/ml. 100 ml3,54 TL/ml.

DP v3 hangi parfüm?

Mandalina, Greyfurt, Ananas, Çarkıfelek Meyvesi, Çilek, Yasemin,Vadi Zambağı, Vanilya Orkidesi, Şakayık, Misk, Meşe Yosunu, Odunsu Notalar.

Hypnotic Poison hangi tene yakışır?

esmer tenler için yapılmış kışlık bi parfümdür. her ne kadar kışlık da olsa, yaz, kış farketmeden kullandığım, artık benle özdeşleşen yegane parfüm.

Victoria Secret Bombshell parfüm kokusu nasıl?

Bombshell‘in koku tarzı meyveli çiçeksi olarak tarif ediliyor. Parfümün notalarında Şakayık Çiçeği, Vanilya Orkidesi ve Mor Çarkıfelek Meyvesi baskın olarak yer alıyor. … Bombshell aynı zamanda sahip olduğu notaları sayesinde ilgi uyandıran ve afrodizyak etkiye sahip bir koku olarak da tanımlanıyor.

Hypnotic Poison yazın kullanılır mı?

Hypnotic Poison parfümü, kadınlar arasında hızla yayılan ve halen popülerliğini koruyan bir parfüm olma özelliğine sahiptir. Her yaş ve kesimi etkisi altına alsa da, henüz çok genç olan kadınlar için kullanılması tavsiye edilmeyen bir parfümdür. … Ancak bir yaz parfümü olarak değil kış parfümü olarak ön plana çıkıyor.

See also  perfumes zara qual o melhor?

Coco chanel ne kokuyor?

2001 yılında satışa çıkarılan bu meşhur kadın kokusu üst notalarında portakal, mandalina, Bergamot ve portakal çiçeği, orta notalarında Türk gülü, yasemin, mimoza ve Ylang-Ylang, baz notalarında ise paçuli, beyaz misk, vanilya, Vetiver, Tonka fasulyesi ve Opoponax bulunuyor.

Chanel in en güzel parfümü hangisi?

Chanel No 5

Tüm zamanların tartışmasız en iyi kadın parfümü, ilk olarak 1921 yılında Coco Chanel tarafından vanilya, gül ve yasemin karışımları kullanılarak ortaya çıktı. En ünlü müdavimlerinin başında ise geceleri ne giyersiniz diye sorduklarında “Sadece Chanel No 5” diye cevap veren Marilyn Monroe geliyor.

Chanel Coco Mademoiselle hangi tene yakışır?

Paçuli, turunçgiller ve misk içerikli parfümler, kumral tenlilerin tercih edebileceği esanslar arasında sayılabilir. Cacharel Amor Amor Eau de Toilette, Chanel Coco Mademoiselle, Prada by Prada Eau, kumral tenliler için doğru seçenekler arasında yer alıyor.

DP c6 hangi parfüm muadili?

Cevap: Merhabalar, Bayan C23 parfüm benzeridir. Parfüm kalıcı ve favori ürünlerindendir.

DP Y1 hangi parfüm?

Y1 Feroce Uomo Erkek Parfüm.

DP D13 hangi parfüm?

D13 Artful Kadın Parfüm – D&amp,P Perfumum.

Zara Pink Flambe Summer neyin muadili?

ZaraPink Flambé EDT

Zara parfümleri aslen oldukça cep yakan markaların muadilleri olduğu için tercih edilse de kokuların işlenişiyle her biri göz dolduruyor. Pink Flambé ise Juicy Couture Viva La Juicy’in bir gayet başarılı bir muadili.

Zara Nuit parfüm neyin muadili?

17. Estee Lauder Modern Muse Nuit parfümünün klonu ise Zara Nuit.

Zara Rose Gourmande neyin muadili?

Zara‘nın kendini aştığı parfüm serisinden, gül-amber-vanilya notalarına sahip parfümü. Mancera’nın Roses Vanille’ine muadil ve yine neredeyse RV kadar da yüksek silajı ve kalıcılığı var.

Alien parfüm kokusu nasıl?

notaları ağaçsı amber, zambak yasemini (aslında zambağın ingilizcesi lilydir fakat burada “sambac” olarak geçmektedir, “sambac jasmine” denilen çiçeğin, parfümde ilk defa kullanıldığı söylenmektedir.) ve solar çiçeğinden oluşan yeni parfüm.

DP A10 hangi parfüm?

A10 Ovation Erkek Parfüm – D&amp,P Perfumum.

Bargello 202 Hangi parfüm?

Soru: 202 kodu hangi parfüm? Ve eğer varsa CHANEL GABRIELLE.? Cevap: Merhaba 202 velvet orchid efendim. 184 gabrielle .

Bargello 388 Hangi parfüm?

Cevap: Merhabalar efendim victoria secret – night olarak geçmektedir.

Bargello 153 Hangi parfüm?

Bargello 153 Floral Edp 50 ml Kadın Parfüm 86841301283279.